Přeskočit na obsah

Dva Apple kurzy za cenu jednoho

  • Blog

Letos jsme pro vás připravili speciální Valentýnskou nabídku na všechny naše Apple a Adobe kurzy. Pokud se mezi 3. a 15. únorem 2015 přihlásíte na libovolné dva kurzy nebo na jeden kurz přihlásíte dva účastníky, dostanete jeza cenu jednoho! Ať už se rozhodnete udělat radost svému partnerovi nebo jste bez partnera a užijete si dvojitý nášup Apple informací, letošní Valentýn bude skvělý.

Jak na to?

Pokud se chcete přihlásit jako pár na na stejný kurz, stačí si vybrat kurz z naší nabídky, v přihlašovacím formuláři vyplnit svoje osobní údaje, do slevového kódu vyplnit VALENTÝN a do poznámky jméno partnera.

Pokud se chcete přihlásit sami na dvojici kurzů, stačí si je vybrat z nabídky, zaškrtnout oba v jedné objednávce a do slevového kódu vyplnit VALENTÝN.

 

Podmínky akce

Akce se vztahuje na všechny půldenní Apple a Adobe kurzy společnosti Ilumio Experts. Podmínkou pro získání dvou kurzů za cenu jednoho je provést přihlášku v období od 3. 2. do 15.2. a uvést slevový kód VALENTÝN. Sleva nelze uplatnit zpětně a není možné ji kombinovat s jinými slevami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *