Přeskočit na obsah

Dražba fotografií z New Yorku (Alisczech vol. 109)

I o prázdninách můžete udělat něco pěkného, záslužného a užitečného. Protože moje fotografie z New Yorku měly na Instagramu obrovský ohlas, rozhodl jsem se je vydražit ve prospěch Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem! Připravil jsem pro vás tři možnosti, jak přispět, udělat dobrou věc a pořídit si mé snímky.

Dražba fotoobrazů

Nechám jen na vás, kolik se rozhodnete přispět Downíkům a mě na mojí tvorbu. Na Aukru můžete následující týden dražit 12 foto obrazů 60 x 40 cm. Všechny špičkově vytištěné, nakašírované, zarámované a mnou vlastnoručně podepsané! Co víc, každý z nich osobně doručím výherci kamkoli v ČR! Vyvolávací cena je 2 000 Kč a zbytek je na vás:

Dražba probíhá na https://aukro.cz/uzivatel/Alisczech/nabidky?auction=true

 

Prodej tištěných fotografií

O něco dostupnější variantou je prodej tištěných fotografií bez adjustace. Rozměr je opět 60 x 40 cm, tištěno na nádherný perleťový papír, doručení poštou a cena fixní 1 500 Kč za kus. K dispozici je limitovaná edice 15 ks od každé fotografie a samozřejmě si můžete pořídit libovolné množství. Prodej bude probíhat 30 dní.

Prodej najdete na https://aukro.cz/uzivatel/Alisczech/nabidky?buyNowActive=true

 

Prodej elektronických snímků

Nepotřebujete vytištěný snímek nebo je pro vás jednoduše příliš drahý? Chcete přesto pomoci? V takovém případě nabízím 25 digitálních fotografií za 8 EUR. Můžete je použít třeba jako podklad na obrazovku svého počítače, tabletu či chytrého telefonu. Prodej bude probíhat 30 dní.

Prodej najdete na http://store.payloadz.com/details/2569756-photos-and-images-industrial-25-pozad-pro-apple-new-york-jan-brezina.html

 

Co se stane s penězi?

Smyslem celé akce je podpořit skvělé lidi z Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem, z. s. a zároveň získat nějaké drobné peníze na mojí další tvorbu. 50% ze získaných prostředků dostanou děti formou darovací smlouvy. Zbývající polovina půjde na výrobu, distribuci a s trochou štěstí i na moje další cesty, pokud zbude. Předem všem díky za podporu!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *