Přeskočit na obsah

Co pro nás přinesla jarní Apple Keynote 2019 [4K] (Alisczech vol. 187)

Před pár hodinami skončila první letošní Apple Keynote. Apple tentokrát nepředstavil jedinou hardwarovou novinku, dokonce nemluvil ani o software. Soustředil se na nové služby. Apple News +, Apple Card, Apple Arcade a Apple TV+ spolu s novou appkou.

Co z toho se týká nás? Které služby mají potenciál změnit svět a co se to proboha s Applem a jeho Keynote děje?

 

Apple News +

Apple přidá do aplikace News přes 300 časopisů a vybrané prémiové deníky. Za 9.90USD měsíčně celou knihovnu zpřístupní uživatelům v USA a Kanadě. Nás se zatím tato služba týkat nebude.

Apple Card

Apple doplnil k Apple Pay doplňkovou službu v podobě kreditní karty vydávané Golden Sachs. Apple dodal design, přehlednou aplikaci a slibuje vynikající podmínky. Díky Apple Pay se celé řešení extrémně bezpečné, ale bohužel opět pouze pro americký trh.

Apple Arcade

Další předplatné nabídne možnost hrát přes 100 vybraných her na Macu, iPhonu, iPadu či AppleTV celé rodině. Zatím není známá ani cena ani všechny hry, které bude obsahovat, ale dorbou zprávou je, že bude dostupná v ČR. Bohužel až na podzim 2019.

Apple TV +

Dotřetice Apple připravuje svou vlastní placenou virtuální televizní stanici, přesněji řečeno přímou konkurenci Netflixu. Spojil své síly se špičkovými režiséry, hvězdami Hollywoodu a dalšími osobnostmi. Opět budeme muset čekat do podzimu, opět nevíme cenu, ale víme, že služba bude k dispozici i v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *