Přeskočit na obsah

Co pro mě znamená Apple? [4K] (Alisczech vol. 270)

Pro někoho je Apple modlou, pro někoho pracovním nástrojem a jiným působí křeče stejně, jako rudý hard býkovi. Co znamená Apple pro mě? Proč jezdím pravidelně do Cupertina? Jak vypadá Apple Park Visitor Cencer? A jak vypadá taková živá fanynka Alisczech? To vše najdete v tomto videu.

Dražba originál Apple triček

Chcete se zapojit do dražby tří originál Apple triček z Cupertina a podpořit tak další rozvoj Alisczech? Budu vám opravdu vděčný! Vezu zpět do ČR tři velikosti:

  • americké unisex M, odpovídající pánské velikosti L v EU – aktuální top nabídka 3 255 Kč
  • americké unisex L, odpovídající pánské velikosti XL v EU – aktuální top nabídka 3 100 Kč
  • americké unisex XXL, odpovídající rodinnému stanu v EU 🙂 – aktuální top nabídka 10 000 Kč

Pokud se chcete do dražby zapojit, je to jednoduché. Stačí nejpozději do 16. ledna 2020 vyplnit formulář níže. Tričko získá nejvyšší nabídka vždy pro danou velikost. Samozřejmě můžete dražit více velikostí a kdykoli zvýšit nabídku novým vyplněním formuláře.


Vítěze vyzvu emailem k zaplacení nabídnuté částky bankovním převodem. Pokud tak neučiní do 4 dnů, vyzvu následující nabídku. Trička vítězům dražby zašlu po přijetí peněz.

 

Peníze získané dražbou pomohou k dovybavení studia, ve kterém budeme natáčet vybrané produktové recenze Alisczech. Svými penězi tak podpoříte mojí tvorbu.

 

Závazná nabídka v dražbě

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *