Přeskočit na obsah

Co jsem (ne)stihl v říjnu (Alisczech vol.31)

Co jsem (ne)stihl v říjnu (Alisczech vol.31)

A je zde již tradiční, tedy druhý, měsíční sumář toho, co jsem stihl, nestihl a co to přineslo. Dnes se kromě jiného dozvíte, jak se domlouvá placená recenze a kolik si za ni účtuji. Berte to jako malý pohled pod pokličku nebo třeba inspiraci.

Fotoexpedice Nový Zéland

Víc jak polovinu měsíce jsem strávil na Novém Zélandu s fotoexpedicí Ilumio. Byla to skvělá jízda s fajn partou lidí, takže jsem si lektorování opravdu užil. Povedlo se nám pár pěkných fotek a viděli jste toho opravdu hromadu. Termín se podařilo zvolit luxusně. Vyšlo počasí a přitom všude bylo minimum turistů, protože hlavní sezóna ještě nezačala. Prostě super akce.

 

Kurzy, webináře, meetupy a iPure

Ve zbytku měsíce jsem stihl nejen kurzy Apple a Adobe, ale i webináře, jeden meet-up a hlavně jsme rozjeli iPure.cz. Bylo to opravdu hektické, protože Adobe představilo nový Lightroom, což vyvolalo hromadu dotazů, do toho blížící se příchod iPhonu X a tak dále. Proto jsem opravdu rád, že jsme vydali první 4 čísla iPure.cz a já jsem na ně opravdu pyšný!

 

Pod pokličku Youtubera

Můj kanál za říjen získal nových cca 700 odběratelů a překročil jsem magických 5000, což nezpůsobilo nic, ale mě to udělalo radost. vydal jsem 9 videí a na reklamě utržil lehce přes  50 USD, což je podobné jako v září. Dohodl jsem k tomu ale jednu placenou recenzi, která vyjde příští týden, a díky tomu se příjem zdvojnásobil. Mimochodem, přijal jsem pouze jednu nabídku na placenou recenzi z cca 15, co přišly ze zahraničí. Nechci si zaplevelit kanál nesmysly.

 

Předsevzetí na listopad

A na závěr nezbytné předsevzetí. Rozhodl jsem se zhubnout. Nečekám zázraky, nejsem na diety, tak na to zkusím jít přes víc pohybu. Tak nějak mi chybí a podzim svádí k lenosti. Držte mi palce 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *