Přeskočit na obsah

Chytrý hrneček EMBER (Alisczech vol. 46)

EMBER hrneček

Co jste našli pod vánočním stromečkem? Já jsem dostal chytrý hrneček Ember, který umí zařídit, že můžete celý den pít svůj oblíbený nápoj s ideální teplotou. Jak funguje tato nejnovější technologická vychytávka, která zcela mění zaběhané zákony termodynamiky v kancelářích?

Chytrý hrneček Ember

Myšlenka chytrého hrnečku je stejná, jako u jeho starší sestřičky, chytré termosky. V aplikaci si nastavíte svou oblíbenou teplotu kávy či čaje a hrneček se stará o její udržování. V keramickém hrnečku je zabudována baterie a ohřívací jednotka, díky čemuž můžete pít svůj nápoj hodiny a stále bude mít ideální teplotu. O dobíjení baterie se stará podšálek, takže technicky vzato můžete svou kávu pít třeba celý den. Baterie se postará o čas strávený třeba na poradě.

 

První zkušenosti

Nabíjecí konektor i aplikace jsou shodné s termoskou, takže z jedné aplikace ovládáte všechna svá Ember zařízení a dobíjet můžete kterékoli v kterékoli základnové stanici. Keramický hrnek je velice příjemný na pití, tak akorát těžký, s příjemně tvarovaným velkým ouškem. Na rozdíl od termosky je vybaven jen jednou LED, ale u té můžete libovolně měnit barvu, abyste si hrnek poznali. Díky dlouhému vývoji je aplikace stabilní a vychytaná.

Jedinou nevýhodou z našeho pohledu tak zůstává fakt, že Ember je zatím stále určen jen pro americký trh. Je tudíž dodáván pouze s US zdrojem a není oficiálně prodáván mimo území USA. Pokud vám jej někdo doveze, tak stačí použít redukci z US na EU zásuvku, s jiným napětím si zdroj samozřejmě poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *