Přeskočit na obsah

BTS sleva pro Applisty, soutěž a nový projekt! [4K] (Alisczech vol. 494)

Dnes pro vás mám speciální díl, ve kterém bych nám chtěl dát vědět o našich podzimních novinkách. A není toho málo! Mám LAST MINUTE nabídku cesty na Island, Back To School slevu pro Apple uživatele, zcela nový projekt Over Sea a soutěž o sluchátka Jabra Elite 2 a Jabra Elite 3!

Last Minute cesta na Island

Už 11. září vyrážíme na týdenní cestu na Island. Mám dvě volná místa a tak pokud máte jen trochu dobrodružnou duši, tak se mrkněte na program a super cenu.

Back To School

Ještě do 14. září můžete vyžít 33% slevu s kódem BTS33 hned na třech místech, která obsluhují Apple fandy. Se slevou můžete mít:

Over Sea Podcast

S Rasty Turkem jsme rozjeli nový technologicko-společenský podcast Over Sea, ve kterém se chceme zaměřit na hodnocení různých technologií z pohledu střední Evropy a USA. První díl nabízí srovnání Steva Jobse a Tima Cooka z pohledu směřování Applu. Budeme vděční za váš názor na nový formát. Poslouchat můžete na Anchoru, Apple Podcasts nebo Spotify.

Soutěž o sluchátka

Napište zde pod video otázku, na kterou chcete, abych odpověděl v 500. dílu. Vyberu dvě nejzábavnější otázky (z mého pohledu) a jejich autoři získají sluchátka Jabra Elite 2 a Elite 3.

 

Chcete podpořit můj kanál a získat exkluzivní odměny? Připojte se k mému YouTube klubu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *