Přeskočit na obsah

Apple Watch Series 7 jsou boží a přesto si je nekoupím [4K] (Alisczech vol. 509)

Nejnovější generace Apple Watch vzbudila hodně rozporuplné reakce. Mnozí čekali zcela nový koncept a místo něj přišel lehký face lift. Stejný procesor, stejné senzory, prakticky stejný design a výdrž na baterii. Dokáže větší displej, rychlejší nabíjení a vyšší odolnost být dostatečnou hodnotou, aby si majitel S6 koupil novinku? V mém případě ne a ve videu vám prozradím, od které verze AW se update vůbec vyplatí.

Pozor SOUTĚŽ! Vyhraj iPad Mini

Chcete vyhrát iPad Mini? Pokud si do 30.11.2021 cokoli koupíte na mém eshopu na https://www.alisczech.cz/obchod/, tak vás zařadím do slosování a 1.12. vylosuji jednoho výherce ze zakázek a dostane mnou testovaný iPad Mini 64GB WiFi. Koupit můžete: elektronické knihy, audio knihy, video kurzy, fotografie a wallpapery.

1 komentář na “Apple Watch Series 7 jsou boží a přesto si je nekoupím [4K] (Alisczech vol. 509)”

  1. Dobrý den pane Březina,

    chtěl bych pořídit AW S7 cel titanové. Potřeboval bych od Vás poradit se dvěmi věcmi. Bydlíme v oblasti, kde je velmi slabý signál (v telefonu občas “vypadne”). Chci se zeptat jak jsou na tom se signálem AW cel. A ještě bych se chtěl zeptat, jestli je možné nějakým způsobem rozběhnout titanové AW S7 cel koupené v Německu, s českou eSIM. Zkrátka, aby hodinky fungovaly stejně, jako koupené v ČR. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *