Přeskočit na obsah

Anatomie clickbaitu: Kauza Apple lahev [4K] (Alisczech vol. 581)

Neúspěch Applu je téma, které táhne. A tak se s železnou pravidelností opakují nejrůznější pseudo kauzy, které se snaží odhalit nebo aspoň předpovědět cokoli negativního ve spojitosti s Apple. Dobrým příkladem je aktuální kauza zbytečné a předražené chytré Apple láhve co vlastně není od Applu, není předražená a ani nová. Jak to celé funguje a jak se nenechat napálit?

Jarní akce

Využijte jarní akci a získejte předplatné Apple magazínu iPure.cz na 6 měsíců zdarma.

Štítky:

2 komentáře na “Anatomie clickbaitu: Kauza Apple lahev [4K] (Alisczech vol. 581)”

  1. Pan Trapnost Sama sr.

    Brezina strikes back again! Tahle komicka postavicka ceskyho internetu neprestava bavit. Clovek, se kterym v tech-segmentu skoro nikdo nechce spolupracovat, protoze vi, ze je Jenicek vycuranej jak dira do snehu a kdyz mu podas prst, nejradsi ti urve celou ruku. Ostatne ti co s nim nekdy prisli do styku to moc dobre vi a povida se toho o nem hodne. A ted tady bude kazat, co je to clickbait a pod ten svuj upocenej xicht a video nezapomene pridat odkaz „kupte si iPure“, kde sedim jak pijavice 🙂 Podivej se, jak to delaji profici, Petr Mara, tebe nikdo Brezino nebere vazne. Tech par tisic views u tvejch uslintanejch videji je toho krasnym dukazem. Kdyz sledujes Maru, je to jako kdyz jedes ve Ferrari, pak si pustis Brezinu a zjistis, ze slapes na kole. Ale chapu, vycejtils prilezitost se zviditelnit, kdyz nikoho nezajimas, tak sup s tim tvym opicim xichtem pred kameru a kazat moudra 😄 Venuj se tomu, co ti jde dobre (foceni), ale neztrapnuj se.

    1. Diky 🙏 Už jsem se bál, že nebudu mít nikdy svého anonymního hatera. Vážím si každé konstruktivní kritiky, což bohužel toto není. Ale i tak po ránu pobavilo 👍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *