Přeskočit na obsah

10. SPECIÁLNÍ Apple poradna s Alisczech + SOUTĚŽ

Již po 10. se sejdeme u živé on-line Apple poradny na mém YouTube kanálu! Protože máme toto výročí, rozhodl jsem se udělat poradnu SPECIÁLNÍ!

Co vás čeká?

Celé 2 hodiny budu odpovídat bezplatně na všechny vaše Apple otázky! Řešíte výběr Macu, iPadu, iPhonu či příslušenství? Hledáte aplikaci či službu, která by uměla vyřešit nějaký váš problém nebo prostě potřebujete poradit postup či řešení? Pak se můžete zeptat v on-line poradně a já se pokusím zodpovědět co nejvíc dotazů. Otázek můžete položit kolik chcete, vše je zdarma.

Ze všech zúčastněných, kteří položí nějakou otázku, vylosuji jednoho a ten získá fungl nové Apple AirPods Pro! Losovat budu přímo na konci poradny a pokud chcete sluchátka získat, musíte být on-line! Žádný jiný požadavek nemám. Výherci sluchátka zašlu poštou nebo osobně předám v Praze.

V Apple poradnách máme tradici dražby různých předmětů nějak spojených s Applem. Pro 10. poradnu jsem si připravil bílé ORIGINAL APPLE Triko velikost L/XL s motivem Homepodu. Pokud se chcete zapojit do dražby, je důležité se připojit přes webovou verzi YouTube. V mobilní appce YT na iOS bohužel nejde v ČR platit.

 

Kdy a kde?

Takže rozhodně si zapište do kalendáře ČTVRTEK 21. 5. 2020 od 18:00 do 20:00. Už teď si můžete nastavit připomenutí na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=wM96h7kmu4U nebo stačí sledovat můj YT kanál.

Těším se na viděnou a slyšenou!

 

Za podporu 10. Apple poradny patří dík iStyle.cz, který mi poskytl sluchátka do soutěže za speciální cenu ?

2 komentáře na “10. SPECIÁLNÍ Apple poradna s Alisczech + SOUTĚŽ”

  1. Mám přes jedno AppleID přihlášený iPhone, iPad a iMac. iCloud funguje bezproblémově i např. sdílení schránky copy/past apod. Ale když někde na webu zadávám heslo, tak iPhone a iPad ho v Klíčence vidí vždy a hned, ale na iMacu většinou není, tam ho musím poslat až AirDropem. Co může být špatně?

  2. Zdravím
    občas mám problém s Airpods 1 generace. Rychle se vybijí a pomůže vždy jen reset. Používám s iPhone 11 Pro. Nevím co s tím.
    Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *