Přeskočit na obsah

Vychutnejte si kvalitu APP prodejny

Většina z nás se rozhodla pro Apple, protože máme rádi kvalitu a máme rádi, když věci fungují co nejlépe. Abyste si své jablečné miláčky opravdu vychutnali, je důležité mít k nim patřičné služby. Proto jsem opravdu rád, že v ČR začíná přibývat APP prodejen, které přináší nejlepší dostupný zážitek, který zákazníci mohou u nás dostat. U příležitosti otevření tří nových APP prodejem iStores v Ostravě, Praze a Hradci Králové jsme pro vás připravili zajímavou soutěž!

Apple je pro mě velmi srdeční záležitost a dlouhé roky se snažím podporovat českou Apple komunitu. Proto velice rád podpořím i iStores, protože jsou to srdcaři stejně jako já a nové APP prodejny nás přibližují ke službám, které jsou na západě běžný a v ČR dlouho chyběly.

 

 

O co soutěžíme

Při výběru cen jsme se zaměřili na to, aby šlo o ceny, které využije opravdu každý Apple fanda a zároveň jsme se snažili vybrat věci blízké našemu srdci iOveček. Losovat budeme výherce následujících cen:

 

AirPods Pro 2. gen

Jak se zapojit do soutěže?

Je to velice jednoduché. Stačí se po jejím otevření stavit v kterékoli ze tří nových APP prodejen iStores a naskenovat v ní speciální QR kód. Jak na to?

 

  1. Navštívit libovolnou novou APP prodejnu iStores

  2. Vychutnat si její nový design

  3. Najít v ní výherní QR kód

  4. Naskenovat jej pomocí aplikace Fotoaparát vašeho iPhonu

  5. Na speciální stránce vyplnit svůj email 

APP

 

Kdy se otevírají nové APP prodejny?

1. září 2023 bude otevřena prodejna v Ostravě – Nové Karolíně
15. září se otevírá Praha – OC Flora
3. listopadu se otevírá Hradec Králové – OC Futurum

Výherce vylosujeme 5. listopadu 2023 a kontaktujeme emailem.

 

Co je Apple Premium Partner?

V čem jsou APP prodejny jiné než současné APR? APP je nejvyšší úroveň, které mohou partneři u Applu dosáhnout. APP prodejna svým uspořádání, designem,  službami a servisem přibližuje českým zákazníkům zážitek, kterého se dostává zahraničním zákazníkům v Apple Storech. APP nabízí vše od předprodejního servisu, přes kompletní nabídku Apple produktů a příslušenství, školení až po servisní služby.

 

APP

 

Chcete se přijít podívat na slavnostní otevření?

Slavnostní otevření přinese nejen bohatý doprovodný program a speciální slevové akce, ale i možnost potkat se se zajímavými osobnostmi. Detaily o otevření pražské prodejny 15. září 2023 od 9:00 najdete na webu iStores.