xtorm: Solární nabíjení nejen pro iPhone [4K] (Alisczech vol. 340)

Občas člověk vyrazí na pár dní do přírody a potřebuje nabíjet drobnou elektroniku jako je mobil, foťák, hodinky apod. Jedním řešením takového problému je velká powerbanka, která je těžká a její kapacita limitovaná. Druhou možností je vsadit na solární dobíjení. Solár jsem naposledy zkoušel před pár lety a byl jsem opravdu zklamaný. Malá účinnost, nespolehlivost a problémy. Využil jsem spolupráce se značkou xtorm a vyzkoušel jejich solární powerbanku a solární panel při aktuální cestě do Alp. Jaký je výsledek?

xtorm solar charger instinct 10 000

Jde o kombinaci malého solárního panelu a odolné powerbanky s kapacitou 10 000 mAh. Panel samotný mnoho energie nepřidá, ale při celodenním nosení na batohu přeci jen energii posbírá. Celé řešení je odolné proti nárazu, dešti a přitom kompaktní a lehké.

 

xtorm solarbooster 21W

Pokud svítí slunce, tak rozkládací panel s výkonem až 21W je jiné kafe. Zvládne nabíjet iPhone a ještě jedno zařízení nebo ukládat energii do powerbanky na později. Dá se připevnit na batoh, na stan apod. Kombinace obou produktů nabízí doce efektivní kombo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *