Dokonalá sluchátka? Sennheiser Momentum True Wireless 2 to (skoro) dokázala! (Alisczech vol. 323)

Hledáte plně bezdrátová sluchátka s úžasným zvukem, ANC, BT 5, která budou odolná, dlouho vydrží, budou se spolehlivě ovládat, snadno nabíjet a zvládnou rozumně i funkci hands free? Já taková hledám už roky a druhá generace Sennheiserů Momentum True Wireless je aktuálně k tomuto idolu nejblíž. Zachovala si skvělý zvuk první generace a vyřešila (skoro) všechny problémy. Proč jsem z nich tak nadšený?

 

Sennheiser Momentum True Wireless 2 technické parametry

Krabička
76.8 x 43.8 x 34.7 mm / 58g
USB-C
5 V⎓ 650 mA max

Sluchátka
Sennheiser 7mm dynamické měniče
Microphone: 100 Hz to 10 kHz
Frekvenční rozsah měničů: 5 – 21,000 Hz
Aktivní potlačení vnějšího ruchu: 1 mikrofon ANC na každém sluchátku

Bluetooth 5.1
Profily:A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Kodeky:SBC, AAC, aptX™

Doba nabíjení: 1,5 h plné nabití / 10 min dá 1,5 h provozu
Sennheiser Smart Control app for iOS™ and Android™
Baterie: Lithium-Ion
Provoz: až 7 hodin hudby na jedno nabití, až 28 hodin s dobíjením v krabičce

4 komentáře na “Dokonalá sluchátka? Sennheiser Momentum True Wireless 2 to (skoro) dokázala! (Alisczech vol. 323)”

    1. Nejde o vysloveně sportovní model, takže nemají žádnou kotvičku nebo něco podobného. Mě osobně v uších sedí dobře a běhat s nimi mohu, ale je to určitě individuální.

  1. Zdravím Honzo, já si koupil na základě tvé recenze tyhle sluchátka protože jsem řešil reklamaci svých airpods pro a upřimně musím říct, že jsem byl ze zvuku velmi zklamaný, chápu je to hodně osobní pohled a každý má rád něco jiného, ale jsem muzikant a něco už jsem naposlouchal a frekvenční podání momentum tw2 je příšerné, především ve středovýškach, kde je z nějakého nepochopitelného důvodu ubráno a výsledkem je, že sluchátka zní jako by hrály pres 5mm tkaniny. Jinak přesnost a pevnost tónů je o něco lepši jak u airpods pro, ty ale maj narozdíl od momentum cele frekvenční spektrum důrazně vyváženější. Což pro mě znamená že momentum jsem vrátil a zůstávám u airpodů. Dodám jen že od Senheiserů mám náhlavní sluchátka hd 25, a vyzkoušel jsem i jiné modely a vždy se mi jejich zvuk líbil. V připadě momentum tw 2 to hold nedotáhli k dokonalosti. Jinak díky za tvou práci tvé videa se mi líbí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *