Proč bude váš další fotoaparát chytrý telefon? [4K] (Alisczech vol. 279)

Všichni milujeme krásné fotografie a spousta lidí si dlouho myslela, že na jejich pořízení potřebuje DSLR a pak pořádnou bezzrcadlovku. Dlouho se vedla diskuze jestli je tou správnou značkou Canon, Nikon, Sony, Fuji nebo třeba Olympus. A dnes? Dnes se mnohem častěji vede diskuze o tom, který mobil fotí líp než to jestli je lepší Canon než Nikon (je 👍). Pojďme se podívat na to, jak se tohle všechno stalo a proč váš příští fotoaparát, který si budete kupovat bude pravděpodobně už mobil.

Co se stalo s digitální fotografií?

Nástup digitální fotografie způsobil obrovský boom poptávky, protože byla mnohem jednodušší než focení na film. Prodeje digitálních fotoaparátů se vyšplhaly až na stovky miliónů kusů ročně a výrobci techniky si užívali. Pak přišla další technologická revoluce v podobě chytrých telefonů a během 5 let se prodeje fotoaparátů propadli na desetinu. Kdo a proč to způsobil?

Dražba fotografie z Havaje

Líbí se vám fotografie z Havaje, kterou vidíte ve videu? Zapojte se do dražby a může být vaše. Dražba probíhá do 20. 2. 2020 22:22 prostřednictvím formuláře níže.

Fotografie má rozměr 80 x 40 cm a byla vytištěna na broušenou hliníkovou desku u Saal Digital. Metalický tisk je skvostný a přestože byla vyfotografována iPhonem Xs, tak jí nic nechybí ani co se týče detailů, ani atmosféry.

Vydražením fotografie podpoříte můj kanál. Peníze získané dražbou použiji na dovybavení příslušenstvím pro dron a vy se díky tomu můžete těšit na víc leteckých fotografií na mém Instagramu.

 

Dražba

Aktuální nejvyšší nabídka: 4000 Kč

   

  Chcete vyzkoušet Saal Digital a ušetřit?

  Objednejte si jakékoli tiskové služby na https://www.saal-digital.cz a použijte kód v hodnotě 500 Kč*: TISKSAALDIGITAL20.

  *Minimální hodnota objednávky 1000 Kč. Platí na celý sortiment. Nelze kombinovat s jinými kupóny nebo akcemi. Kupón není možné rozdělit do vícero objednávek. Platí jen pro nové zákazníky. Platí do 31.12.2020. Nezahrnuje náklady na dopravu.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *