Jaké jsou levné Apple Watch řemínky Lululook? (Alisczech vol. 143)

Chtěli byste nějaký pěkný kovový tah k Apple Watch a nechcete za něj utratit desetitisíce? Vyzkoušel jsem dva článkové tahy od LULULOOK  a za necelých 60 USD jsou překvapivě dobré. Precizní zpracování, bezproblémová funkčnost a materiály výrazně lepší než u těch nejlevnějších v AliExpressu. Ve videu nabízím praktickou zkušenost. A pokud byste je chtěli taky, můžete zkusit slevový kód 10lululook, který mi poslala jejich podpora 🙂

Řemínky Lululook

Vyzkoušel jsem černou a stříbrnou variantu článkových kovových řemínků. Varianta označená jako 42 mm pasuje na všechny generace Apple Watch ve větším rozměru, tedy jak 42, tak 44 mm. Černá skvěle ladí i s matnou space gray hliníkovou variantou. Stříbrná vypadá k stříbrným hliníkovým rozumě, k ocelovým skvěle. Řemínky jsou velmi dobře dílensky zpracované, skvěle fungují a pasují. Během 3 týdnů testování se neobjevil jediný škrábanec ani problém. Uvidíme, co se bude dít při dlouhodobém používání.

Komentáře (3)

 1. Milda2000

  Říjen 29, 2018 at 11:42

  Tento černý jsem pořídil zhruba před 1 1/2 rokem přes ebay a musím konstatovat, že ho mám uz na třetích AW, stále v pěkné kondici.

  Milda

  • alis

   Říjen 29, 2018 at 11:45

   Díky moc za zkušenost

 2. Patrik

  Leden 2, 2019 at 21:33

  dobry den muzu se opytat na dlzku v otvorenem stave? a v zatvorenem stavu?

Přidejte svůj komentář