Komu se vyplatí Revolut Metal? (Alisczech vol. 124)

Revolut je bankovní aplikace spojená s platební kartou a řadou užitečných funkcí. Můžete ji používat pro výhodné převody měn, platby po celém světě, platby s přáteli nebo třeba pojištění techniky. Tento týden byl představen Revolut Metal, nový luxusní typ kovové platební karty spojený s 1% cashbackem a dalšími službami. Dostal jsem se mezi prvních 10 000 zákazníků a Metal si zaplatil. Komu se vyplatí a kdy?

Revolut Metal

Za cca 300 Kč/měsíčně dostanete všechny služby Revolut Premium a navíc novou černou metalickou kartu s 1% cashbackem mimo EU, službami concierge, vyšším limitem na výběry z bankomatu a dalšími doplňkovými službami. Komu se vyplatí se dozvíte ve videu.

Komentáře (4)

 1. Sádovský

  24 srpna, 2018 at 20:49

  Pokud jsem správně pochytil měl by za nedlouho revolt podporovat Apple pay. Co soudite o zřízení bezplatného revolut účtu pouze za účelem Apple pay plateb (zatím je to bohužel jediná možnost jak se dostat k Apple pay o které vím)

 2. Ales

  24 srpna, 2018 at 22:04

  Hezky vysvětleno, díky. Používám kombinaci TransferWise, paypal (drahy, ale důvěryhodný) a několika credit a debit cards u různých bank po světě a marně jsem si lámal hlavu v čem by pro mě měl Revolut význam (ta Metal karta je fakt krásná :-). Nakonec jsem zkusil základní revolut účet s virtuální + debetni kartu a použiju ji pro 9leteho syna na jeho kapesné. Jediná věc, co mi momentálně schází je platební terminál pro naše klienty pripojitelny kdekoli po světě na běžné internetové připojení. Nemá někdo tip jak to řešit?

 3. JN

  31 srpna, 2018 at 12:46

  Zajímavá a jistě pohodlná a flexibilní alternativa ke klasickému bankovnictví.
  Jenže… prostředky na účtech Revolut určitě nejsou pojištěné a v případě problému, který může snadno nastat, nebude kde a s kým ho řešit. Navíc, jak jsem pochopil, bez účtu v „kamenné“ bance se člověk tak jako tak neobejde.
  Nicméně díky za užitečné informace.

  • Pavel F.

   2 září, 2018 at 17:39

   Revolut je klasická licencovaná UK banka, takže pojištěné to je stejně jako všude – 100 tisíc EUR, max. 90%.

Přidejte svůj komentář